Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. apr
18:30
Brabrand IF
2
Ikast FC
2
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 512
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Brabrand IF
4
Sall IF
2
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Brabrand IF
Hadsten SK
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Brabrand IF
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Brabrand IF
Galten FS
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:15
Brabrand IF (U18)
Ry Fodbold
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Aabyhøj IF (3)
Brabrand IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
ASA, Aarhus (2)
Galten FS
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hørning IF (2)
Brabrand IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
IF Lyseng (2)
Galten FS
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:10
Brabrand IF
HOG Hinnerup (1)
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Galten FS
Brabrand IF (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Brabrand IF (1)
ASA, Aarhus (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
IF Lyseng
Aabyhøj IF (3)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brabrand IF (2)
ASA, Aarhus (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brabrand IF (1)
IF Lyseng
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
ASA, Aarhus (1)
Aabyhøj IF (3)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Brabrand IF
IF Lyseng (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Galten FS
Hørning IF (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Brabrand IF (2)
ASA, Aarhus (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
Galten FS
Aabyhøj IF (3)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:55
ASA, Aarhus (2)
Brabrand IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Hørning IF (2)
IF Lyseng (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Brabrand IF
Galten FS
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Aabyhøj IF (3)
ASA, Aarhus (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
Brabrand IF (1)
Galten FS
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:10
IF Lyseng
Brabrand IF (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
ASA, Aarhus (1)
Galten FS
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
IF Lyseng
ASA, Aarhus (2)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:25
Brabrand IF (2)
Brabrand IF (1)
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Brabrand IF
Hornslet IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:10
Brabrand IF
Team Viborg
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:00
tst Fodbold
TMG
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:00
Lystrup IF
Brabrand IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:40
Brabrand IF
tst Fodbold
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:40
TMG
Lystrup IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:40
Brabrand IF
Kolt/Hasselager IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brabrand IF
Stensballe IK
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hornbæk SF
Ry Fodbold
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hadsten SK
Brabrand IF
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brabrand IF
FC Skanderborg
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:10
Brabrand IF
Hornbæk SF
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:10
Ry Fodbold
Hadsten SK
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Brabrand IF
Hornslet IF (2)
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Brabrand IF
FC Silkeborg
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Brabrand IF
Vatanspor
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Brabrand
Thisted FC
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:20
Brabrand IF
Pen15 Reunited
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Brabrand IF
ASA, Aarhus
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brabrand IF
Galten FS
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Brabrand IF
IF Lyseng (1)
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Brabrand IF
VSK Aarhus
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brabrand IF
VRI
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Brabrand IF
Auning IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 748
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Brabrand IF
Horsens fS
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Brabrand IF
IFSK
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Brabrand IF
VSK Aarhus
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 274
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Brabrand IF
Viby IF (2)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Brabrand IF
Oversidder
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Brabrand IF
FC Skanderborg
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Brabrand IF
Viby IF
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Brabrand IF
BMI
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Brabrand IF (U18)
Kolt/Hasselager IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Brabrand
Skive
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:10
Brabrand IF
JAI, Aarhus
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
Brabrand IF
Bredballe IF
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 512
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:15
Brabrand IF
Lemming IF
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Brabrand IF
HEI
UHT
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Brabrand IF
ASA, Aarhus
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Brabrand IF
ST OB
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:50
Brabrand IF
Ry Fodbold
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Brabrand IF
Sabro IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
Brabrand IF
Auning IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brabrand IF
Ikast FC
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:15
Brabrand IF
Holstebro B
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brabrand IF
Aarhus Fremad
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brabrand IF
Dronningborg B
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brabrand IF
VSK Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:40
Brabrand IF
FC Skanderborg
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:40
Brabrand IF
Oversidder
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Brabrand IF
Randers Q
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Brabrand IF
BMI (2)
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Brabrand IF
NB 93, Aarhus
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Brabrand IF
FC Rangers
UHT
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Brabrand IF
Aarhus 1900
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|